Menu

BrummBLOGGing

Grubymi nićmi szycie...

Nieoczekiwana zmiana miejsc.

brummblogging

Czarna torba czeka na zdjęcia, a tymczasem postanowiłam zrealizować inny pomysł, związany z nowym - morskim - konkursem Łucznika. Skroiłam kapelusz dla Małej - ze znanego już wykroju z lipcowej  "Burdy" 2010 - zawiazałam cumę, zarzuciłam kotwicę i jest:

Wykorzystałam reszki elastycznego dżinsu, z którego kiedyś powstała kurteczka; małe rondo wykończyłam białą wypustką; dodałam szlufki, służące do wiązania lin i piękny, błyszczący guzik.

Będzie to odpowiednie nakrycie głowy na nasze nadmorskie wiatry; przyda się na wyprawie, podczas poszukiwania niezwykłych okazów kamieni i muszli.

Kapelusz wyprzedził, na ostatniej prostej, siatę - która miała dziś wisieć na blogu - i w ten sposób nastąpiła zupełnie nieoczekiwana zmiana kolejności wpisów.

Wolicie wcielenie plażowe w paski, czy sztormowy look kapelusza? 

Tymczasem huknęło na blogu pięć tysięcy otwarć! Bardzo dziękuję wszystkim odwiedzającym tę stronę i wszystkim sympatykom mojego krawiectwa. 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [longredthread] *.dynamic.chello.pl

  Piekny! I zdjęcia super jak zwykle - czym je robisz? Myslalam,ze do konkursu zglosisz torbe plażową :)

 • brummblogging

  Dziękuję :) Zdjęcia robię lustrzanką Nikona, niestety mam w domu za mało światła i muszę je trochę "doświetlać" w programach do obróbki zdjęć. Uczę się stale metodą prób i błędów - nawet częściej błędów :P tutaj - kapelusz - bardzo udała się kompozycja z muszlą i rozgwiazdą; przyznam, że mnie samą to zaskoczyło! :D
  Torba plażowa już mi się opatrzyła; miałam kilka pomysłów związanych z konkursem - zrealizowałam jeden z nich - nie wydaje mi się, żeby on tam powalczył, ale jest! i mnie godnie reprezentuje!
  PS bardzo Tobie dziękuję, za polecenie mi fajnych forumów tematycznych!

 • Gość *.adsl.inetia.pl

  Cudny ten kapelusik!!!Mała na pewno świetnie w nim wygląda!!!!Trzymam kciuki żebyś to Ty tym razem wygrała konkurs!!!

 • Gość: [longredthread] *.dynamic.chello.pl

  Cała przyjemność po mojej stronie. Ja mam lustrzankę Canona :)

 • cleo80

  Przecudny ten kapelusik i również życzę wygranej konkursie.

© BrummBLOGGing
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci