Menu

BrummBLOGGing

Grubymi nićmi szycie...

Boję się Ciem.

brummblogging

Czarna siatka czeka już od kilku dni, na swoje pięć minut na blogu. Stoi trochę w opozycji do swojej poprzedniczki i ciągną do niej raczej motyle nocne; przeznaczona jest więc dla miłośniczek mocnych wrażeń. Boję się ciem, więc stanowczo nie jest "na mnie" szyta ;)

Siostra bliźniaczka seledynowej - trochę jakby w negatywie, co nie świadczy o niej wcale źle - ma takie same wymiary, tylko ucha jej się wydłużyły do 47 centymetrów, co pozwala nonszalancko zarzucić ja na ramię.

Trawiastozielone ucha sprawiają, że jej mroczny, nocny look staje się trochę łagodniejszy.

Tkanina z której powstała, to bawełna z domieszką; nadruk teczowo-brokatowy. Wewnątrz wykończona jest podszewką i ma kieszonkę zapinaną na suwak. Dno i góra siatki wzmocnione są sztywnikiem.

Gdybym miała wybierać, która bardziej mi się podoba, miałabym powazny dylemat. Może jedynie obawiałabym się, że mnie będą ćmy obsiadały...

Powyższe zdjęcie przedstawia siatkę zapakowaną i gotową do drogi. Mam wrażenie, że poszłaby ze swoją właścicielką nawet na koniec... miasta.  

BrummBLOGowanie jeszcze dwa słowa bez związku :) blog okazał się dla mnie ogromnie mobilizujący i inspirujący. Od dawana nie szyłam tak dużo i nie miałam tylu pomysłów; mam wrażenie, że się rozwijam (wiem, to może przesadnie optymistyczne) i że zrobiłam wielki krok naprzód, mając nadzieję, że nie stoję nad przepaścią ;) 

Prace tu pokazane, to nie żadna ściema :D  naprawdę je noszę (dzieciakom też zakładam, nawet jesli nie chcą hehehe) są praktyczne, tanie i oryginalne. Oczywiście brummblog nie istniałby bez Was, Wy mnie podkręcacie i napędzecie - dzięki!

Mam już gotowe dwa następne wpisy - byłam bardzo pracowita w minionych dniach - więc bójcie się! Słonecznie pozdrawiam znad morza!

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [longredthread] *.dynamic.chello.pl

  O to tak jak ja :) od kiedy mam bloga moje szycie zdecydowanie nabrało rozpędu! A kiedy sprawiłam sobie meble do pracowni to szyję prawie codziennie, hehehehe.

 • brummblogging

  Myślałam, że się boisz ciem, tak jak ja :P a o pracowni to marzę skrycie...

 • Gość: [Susanna] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Blogowanie faktycznie rozwija, motywuje i napędza :) U mnie są wzloty i upadki w tej kwestii ale nie narzekam. Wróciłam do szycia i to się liczy :) A siatka perfekcyjna! Z przyjemnością wyskoczyłabym z taką na zakupy (duże zakupy):]

 • Gość: [Aksamitna Pracownia] *.dynamic.chello.pl

  Obie motylowe tkaniny są piękne, ale ta podoba mi się bardziej :)

© BrummBLOGGing
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci